kamerka

0 prod. 0,00 zł

Transmisja światłowodowa optyczna, miernik, tester, pomiary. Sieci i Telekomunikacja.

Światłowody znajdują coraz szersze zastosowanie, szczególnie mocno widoczne jest to we wszelkich dziedzinach życia wykorzystujących nowe technologie. Upowszechnienie się techniki światłowodowej z pewnością ma związek ze spadająca ceną światłowodów, jak i urządzeń je wspierających. Nic więc dziwnego, że i w telewizji przemysłowej przysłowiowa „miedź” jest coraz chętniej zastępowana przez światłowody. Różnica cenowa staje się na tyle niewielka, że coraz więcej instalatorów „przesiada” się z tradycyjnej technologii na zdecydowanie bardziej niezawodne rozwiązania światłowodowe. W instalacjach światłowodowych nie ma bowiem żadnych zakłóceń. Znikają też wszelkie ograniczenia jeśli chodzi o odległości między urządzeniami połączonymi w tej technice. Zasadą jest, że czym większa i bardziej skomplikowana inwestycja to tym mocniejsze przesłanki do zastosowania światłowodów.

Osłonki spawów światłowodowych 41mm

Osłonki spawów światłowodowych 41mm

  • Osłonki spawów światłowodowych długości 41mm
  • Używane w celu osłony i wzmocnienia wykonanych spawów
Producent :

0,20 zł netto 0,25 zł brutto

Osłonki spawów światłowodowych 61mm

Osłonki spawów światłowodowych 61mm

  • Osłonki spawów światłowodowych długości 61mm
  • Używane w celu osłony i wzmocnienia wykonanych spawów
Producent :

0,30 zł netto 0,37 zł brutto

Zaślepka adaptera SC duplex

Zaślepka adaptera SC duplex

Zaślepka pustego miejsca adapterowego w przełącznicy.
Producent :

1,00 zł netto 1,23 zł brutto

Zaślepka adaptera SC simplex

Zaślepka adaptera SC simplex

Zaślepka pustego miejsca adapterowego w przełącznicy.
Producent :

1,00 zł netto 1,23 zł brutto

Adapter SM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX

1,50 zł netto 1,85 zł brutto

Adapter SM SC/APC-SC/APC SIMPLEX

1,50 zł netto 1,85 zł brutto

Adapter MM SC/UPC-SC/UPC SIMPLEX

1,50 zł netto 1,85 zł brutto

Oznacznik kablowy "Kabel światłowodowy"

Oznacznik kablowy "Kabel światłowodowy"

Ten odporny na agresywne warunki przemysłowe oraz warunki zewnętrzne produkt stosowany jest do oznaczania zainstalowanych kabli światłowodowych. Posiada przeznaczone do pisania markerem pola. Wymiary 50x200mm.
Producent :

1,60 zł netto 1,97 zł brutto

Dławik PG-13,5

Dławik PG-13,5

Dławik służy do uszczelnienia wejścia kabla oraz zabezpiecza kabel przed uszkodzeniem o krawędzie przełącznicy
Producent :

1,60 zł netto 1,97 zł brutto

Adapter SM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX

1,99 zł netto 2,45 zł brutto

Adapter SM SC/APC-SC/APC DUPLEX

1,99 zł netto 2,45 zł brutto

Adapter MM SC/UPC-SC/UPC DUPLEX

1,99 zł netto 2,45 zł brutto

Adapter MM ST/UPC-ST/UPC SIMPLEX

2,35 zł netto 2,89 zł brutto

Adapter SM ST/UPC-ST/UPC SIMPLEX

2,35 zł netto 2,89 zł brutto

Adapter SM FC/APC-FC/APC SIMPLEX

2,91 zł netto 3,58 zł brutto

Adapter SM FC/UPC-FC/UPC SIMPLEX

2,91 zł netto 3,58 zł brutto

Mostek na 4 spawy

Mostek na 4 spawy

  • mostek służy do układania spawów w małych zasobnikach gdzie ilość miejsca nie pozwala na zastosowanie standardowej kasety światłowodowej
  • montaż odbywa się poprzez wklejenie za pomocą dołączonej taśmy dwustronnej
  • mostek przeznaczony do umieszczenia czterech spawów.
Producent :

3,60 zł netto 4,43 zł brutto

Puszka abonencka natynkowa 2xSC SX

Puszka abonencka natynkowa 2xSC SX

  • Puszka abonencka FTTH z otworami do montażu adapterów SC SX lub LC DX (brak adapterów w zestawie)
  • Specjalna konstrukcja obudowy pozwala na swobodne rozprowadzenie włókien wewnątrz oraz zamontowanie dwóch osłonek spawów 
Producent :

3,80 zł netto 4,67 zł brutto

Pigtail SC/UPC, MM 50/125 (OM2), 2M

Pigtail SC/UPC, MM 50/125 (OM2), 2M

  • Pigtail MM ze złączem SC/UPC na włóknie 50/125µm "easy strip" o długości 2m.
  • Każda sztuka w osobnym woreczku, opakowanie zbiorcze zawiera 10szt.
  • Stratność wtrąceniowa (IL) - ≈ 0,20dB
  • Reflektancja (RL) - ≈ 37,0dB
Producent :

4,30 zł netto 5,29 zł brutto

Pigtail SC/APC (8st.), SM, 2M

Pigtail SC/APC (8st.), SM, 2M

  • Pigtail SM ze złączem SC/APC na włóknie G.652D 9/125µm "easy strip" o długości 2m.
  • Każda sztuka w osobnym woreczku, opakowanie zbiorcze zawiera 10szt.
  • Stratność wtrąceniowa (IL) - ≈ 0,20dB
  • Reflektancja (RL) - ≈ 65,0dB
Producent :

4,30 zł netto 5,29 zł brutto

Pigtail SC/UPC, SM, 2M

Pigtail SC/UPC, SM, 2M

  • Pigtail SM ze złączem SC/UPC na włóknie G.652D 9/125µm "easy strip" o długości 2m.
  • Każda sztuka w osobnym woreczku, opakowanie zbiorcze zawiera 10szt.
  • Stratność wtrąceniowa (IL) - ≈ 0,20dB
  • Reflektancja (RL) - ≈ 53,0dB
Producent :

4,30 zł netto 5,29 zł brutto

Pigtail SC/UPC, SM, 1M

4,67 zł netto 5,74 zł brutto

Pigtail SC/UPC, MM 50/125 (OM2), 1M

4,72 zł netto 5,81 zł brutto

Pigtail ST/UPC, MM 50/125 (OM2), 1M światłowodowy

Pigtail ST/UPC, MM 50/125 (OM2), 1M światłowodowy

  • złącze: ST/UPC
  • pigtail: Wielomodowy
  • włókno: OM2
  • rdzeń: 50/125 µm
  • długość: 1m
  • średnica kabla: 0.9 mm
Producent :

4,72 zł netto 5,81 zł brutto

......................